Za málo peňazí veľa muziky! Táto žena vám ukáže 5 nápadov s návodmi na bytové  dekorácie in 2020 | Wood, Electronic products, Woodworking

Ak je vaším snom luxusne pôsobiaci interiér s nadčasovým dizajnom, nemusíte kvôli tomu rozbíjať všetky prasiatka, čo máte doma poskrývané. Inšpirujte sa radšej kreatívnymi riešeniami od šikovných rúk Christine.

Kryštálový luster

Na jeho lacnú verziu potrebujete tienidlo na lampu, do ktorého je možné urobiť pomocou hrubej ihly diery, cez ktoré prestrčíte hliníkové prúžky – fungujú podobne ako drôt, ale majú v sebe lesk a nie sú tak ostré. S ich pomocou jednoducho pripevníte okolo tienidla slávnostnú girlandu so svetielkami, perličkami a kryštálmi. Keď ste spokojný s jeho vzhľadom, vymeňte pôvodný nudný luster a je to.

Elegantná zrkadlová mozaika

Na plátno, ktoré kúpite v umeleckých potrebách nalepte kúsky rozbitého zrkadla (môžete ho rozbiť sami, alebo poprosiť o kúsky zrkadla v obchode so sklom). Pri práci s rozbitým zrkadlom nezabúdajte ochranné rukavice, a pokiaľ ho rozbíjate, určite si nasaďte ochranné okuliare. Na vyplnenie medzier použite bielu špárovaciu hmotu na mozaiky.

Podsedáky z nepravej kožušiny

Chladné stoličky spríjemní nepravá ovčia kožušina – jednoducho ju vystrihnite do tvaru pravej kožušiny a prehoďte cez operadlo stoličky.

Obliečky na vankúše

Čo je príjemnejšie ako urobiť si pohodlie na pohovke, s teplou dekou a mäkučkým vankúšom? Ešte príjemnejší bude, ak ho oblečiete do svojho starého svetra. Odstrihnite rukávy plecia a golier a zo zvyšnej časti vystrihnite dva štvorce (na dva vankúše). Zadnú časť obliečky bude tvoriť bavlnená látka, preto z nej vystrihnite dva štvorce, ktoré vytvoria obal, cez ktorý vankúš oblečiete. potom ich prišite o svetríkovú časť, obliečku prevráťte a oblečte do nej vankúš. Ak máte dva vankúše, postup opakujte s druhým dielom svetra.

Ozdobné vankúšiky s flitrami

Postupujte rovnako ako pri svetríkových obliečkach, ale použite flitrovaný top či sukňu, ktorú už nenosíte.

Videonávody, ako na jednotlivé bytové dekorácie