Ve chvíli, kdy se venku ochladí,tak se myši a podobní živočichové stěhují do našich domovů. Známe ale tip, díky kterému tyto nezvané hosty udržíte od svého domova hodně daleko. Vydrží několik měsíců a aplikace zabere jen 5 minut.

Vata a ocet

Pokud jste u vás doma zahlédli myš, uvědomte si, že pravděpodobně nebude u vás doma sama. Společně s ní přijde celá myší rodinka. Aby jste svůj domov ochránili je potřeba použít kousky vaty napuštěné octem. myši ocet doslova nesnáší.

Jak na to

Důkladně zkontrolujte, zda doma máte někde volný přístup k jídlu, místa, kde máte drobečky a různé zbytky potravin. Špajz a místa, kde skladujete své jídlo důkladně vyčistěte jedním dílem octa a jedním dílem vody. Poctivě vysajte svůj domov pomocí vysavače a Vyčistěte všechny místnosti, abyste odstranili stopy všech přítomných potravin, které by mohly přilákat myši a ostatní hlodavce.

Postup

Připravte si vatové kuličky až těsně před tím, než je skutečně použijete, protože vůně octa bude výrazně nejsilnější. Na své ruce si nandejte plastové rukavice.
Vatová kulička musí být zcela napuštěná octem.
Tento postup opakujte na tolik vatových kuliček, kolik potřebujete.
Já jsem po našem domě rozložila asi 10 kusů – nebojte se, nebudete je cítit.