Pokud vás opět honí mlsná, ale nevíte, čím byste ji zahnali, máme pro vás báječnou zprávu. Podle dnešního receptu, který jsme si pro vás připravili, si totiž můžete své chuťové pohárky ovlažit naprostou bombou, která dostane každého. Stačí jen, abyste doma měli balíček dlouhých piškotů, trochu džemu a tvaroh. Pak už se jen stačí držet postupu, a během 15 minut si budete moci smlsnout na opravdové lahůdce. Vaše děti jej budou milovat a vy se tak stanete královnou nebo králem kuchyně.

Hotovo během chvíle

Připravte si rychlý a velmi chutný dezert pomocí fantastického receptu. Dezert z tvarohového krému, dlouhých piškotů a džemu si velmi rychle oblíbíte pro jeho snadnou a rychlou přípravu, báječnou chuť a lehkost. Obrovskou výhodou je to, že ho nemusíte péct, takže ušetříte čas i peníze za energii z trouby. Neváhejte ho vyzkoušet ještě dnes.

Potřebné suroviny

Na přípravu budete samozřejmě potřebovat nějaké ingredience a suroviny. Nemusíte se ovšem bát, že jich bude moc nebo, že v kuchyni strávíte dlouhou dobu. Opravdu to zvládnete vyrobit během krátké chvíle, takže vám zbude čas i na oblíbený seriál nebo výlet s dětmi. Nachystejte si: 400 g jemného tvarohu, 300 g zakysané smetany, 120 g práškového cukru, 20 g vanilkového cukru, 120 g měkkého másla a 200 g džemu dle výběru. Dále potom 200 g vody a 100 g džemu.

Postup výroby

Máslo vyšlehejte s oběma cukry a tvaroh vyšlehejte se zakysanou smetanou. Obě tyto směsi následně smíchejte do jedné směsi. Džem smíchejte s vodou a přes síto je přeberte, abyste odstranili hrudky. Na mísu namažte vrstvu vyšlehaného krému, na krém položte v džemu namočené piškoty, mezi piškoty dejte také vrstvy džemu a následně vše přikryjte další vrstvou krému. Udělejte vrstev, kolik budete chtít, a vytvarujte z nich třeba pyramidu. Nakonec posypejte kakaem nebo nastrouhanou čokoládou. Dobrou chuť.