Našli jsme pro Vás 3 jednoduché kroky, které Vám pomohou snadno nalézt džíny Vašich snů a vyhnout se při tom řadám na zkušební kabinky. Nakonec jsme si pro Vás připravili také bonus pro ty, kteří si rádi vybírají skinny džíny.

Krok č. 1: Zvolte velikost

Chcete-li vybrat správnou velikost, podržte džíny na koncích pasu a snažte se je zabalit kolem krku na úrovni knoflíku. Pokud se konce lehce dotýkají, je to Vaše velikost.
Vezměte prosím na vědomí, že konce pasu nemusí nutně tuto podmínku přesně splňovat, ale měly by snadno obtékat kolem krku.

Krok č. 2: Definujte šířku

No, zkusme najít dokonalou šířku. Chcete-li tak učinit, ohněte paž v loktu a zatňete pěst. Vaše ruka by měla snadno zapadnout do zipu. Pak už zbývá jenom jeden krok a můžete si pospíšit na prodejní pult.

Tento trik bude fungovat pouze pro ty, kteří nosí džíny se standardním pasem. Samozřejmě, pokud jsou džíny s vysokým pasem, nemělo by Vaše rameno úplně zapadnout do pasu.

Krok č. 3: Zkontrolujte délku

Nakonec zkontrolujeme, zda jsou džíny dostatečně dlouhé. Držte okraje nohou a položte ruce do stran co nejvíce. Pokud je střed džínů přímo pod bradou, gratulujeme! Vybrali jste skvělý pár!

Důležitý detail! Střed by měl být přímo pod bradu na úrovni krku.

Bonus!

Jak zkontrolovat, zda se Vaše noha snadno vejde do hubených džín?

Chcete-li vědět, jak snadné bude mít kožené džíny, stačí jen zatnout ruku v pěst a uvidíte, jestli se Vám podaří snadno proniknout do otvoru nohy, aniž by se vytáhly do stran. Jednoduchý pohyb a žádné bolestivé „vytahování“ džínů v budoucnu.

3 jednoduché kroky a džíny budou perfektně sedět!